Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

SACHSENLIGA 2018 - 2019

25. 3. 2019
 
 Logo des sächsichen Fußball-Verband e.V.   
   SACHSENLIGA 
 
  DOHRÁVKA 17. KOLA   NE  24. 3.             
Neusalza 4./19/33 (N) - Radebeuler 12./19/20   3 : 1
 
  19. KOLO   PÁ 15. - NE  17. 3.               
Grimma 1./45 - Taucha 15./15 (N)               1 : 0   
Kamenz 2./39 - Rap.Chemnitz 14./16            1 : 0
Grosenhain 3./35 Markranstadt 9./24         3 : 1
Mittweida 11./19/21 (N) - Lösnitz 4./33         2 : 1  NE
Kick. Markkleb. 5./33 - Riesa 13./20              2 : 2  
Neusalza 6./18/30 (N) - Glauchau 16./10       7 : 0  NE
Niesky 7./30 - Radebeuler 12./18/20             1 : 0
Olbernhau 10./21 (N) - Pirna-Copitz 8./28      0 : 3  NE
no Týmu Riesa odečteny 3 body - rozhodnutí svazu
 
  18. KOLO   PÁ 8. - NE  10. 3.                 výběr z duelů kola
Pirna-Copitz 8./25 Grimma 1./42                  2 : 3  SO  
Radebeuler 11./17/20 - Kamenz 2./36            0 : 0  SO  
Lösnitz 3./33 - Niesky 7./27                          4 : 0  SO  
Glauchau 16./10 - Grosenhain 4./32              2 : 3  NE  
Markranstadt 9./24 - Kick. Markkleb. 5./32     0 : 3  PÁ  
Rap.Chemnitz 14./16 Neusalza 6./17/27 (N)  2 : 5  NE
 
  17. KOLO   PÁ 1. - NE  3. 3.
Grimma 1./39 - Riesa 10./22                            4 : 1
Niesky 6./27 - Kamenz 2./35                            1 : 1
Lösnitz 3./30 - Taucha 15./14 (N)                   4 : 2   
Grosenhain 4./29 - Rap.Chemnitz 14./16           3 : 2   
Kickers Markkleb. 5./29 - Glauchau 16./10         3 : 0   
Mittweida 13./17 (N) - Pirna-Copitz 7./25           2 : 1
Neusalza - Radebeuler                                    NE 24. 3.
Olbernhau 12./18 (N) - Markranstadt 9./24        2 : 4  
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ 
  16. KOLO   23. - 24. 2. 2019                      
Markranstadt 10./21 - Grimma 1./36                   1 : 4
Kamenz 2./34 Neusalza 8./24 (N)                    0 : 0
Pirna-Copitz 7./25 - Lösnitz 3./27                        6 : 4
Radebeuler 11./19 - Grosenhain 4./26                 0 : 0
Taucha 13./14 (N) - Niesky 5./26                       1 : 2
Rap.Chemnitz 14./16 - Kickers Markkleb. 6./26    0 : 3 
Riesa 9./22 - Mittweida 15./14 (N)                     2 : 0 
Glauchau 16./10 Olbernhau 12./18 (N)             1 : 1 
 
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ 
   DOHRÁVKA 14. KOLA
Olbernhau 12./17 (N) Radebeuler 10./18           1 : 0  NE 16. 12.        
 
   15. KOLO  SO 8. - NE 9. 12.    
Glauchau 16./9 Grimma 1./33                           3 : 3  NE 
Kamenz 2./33 Grosenhain 4./25                      1 : 1  SO 
Riesa 10./19 - Lösnitz 3./27                                1 : 2  SO 
Radebeuler 11./14/18 Kickers Markkleb. 5./23    0 : 1  SO 
Neusalza 5./23 (N) - Niesky 7./23                       3 : 2  NE
Pirna-Copitz 7./22 - Taucha 13./14 (N)                3 : 0  SO 
Markranstadt 9./21 - Mittweida 15./14 (N)           3 : 1  NE
Rap.Chemnitz 12./16 - Olbernhau 14./14/14 (N)   2 : 2  NE
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ 
   10. KOLO  SO 3. - NE 4. 11.                                   
Lösnitz 5./16 Kamenz 1./25                                    1 : 2
Grimma 2./23 - Grosenhain 3./17                           3 : 2
Olbernhau 11./13 (N) - Kickers Markkleb. 4./17       1 : 3  
Taucha 15./8 (N) Radebeuler 6./15                        1 : 2
Riesa 7./15 - Glauchau 16./4                                   3 : 2 
Markranstadt 10./13 Niesky 8./15                          1 : 2 
Pirna-Copitz 12./12 - Rap.Chemnitz 14./9                 5 : 3      
Mittweida 13./11 (N) - Neusalza 9./14 (N               2 : 2 
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
  5. KOLO  SO 29. - NE 30. 9.   
Grimma 2./11 Lösnitz 1./12                      3 : 0
Kamenz 3./10 (S) - Glauchau 16./3              4 : 0
Neusalza 4./9 (N) - Markranstadt 10./7          0 : 0  
Kickers Markkleb. 5./9 - Pirna-Copitz 12./5     2 : 0
Niesky 15./3 - Mittweida 6./9 (N)                  1 : 2
Radebeuler 7./8 - Rap.Chemnitz 11./6           3 : 1
Grosenhain 8./7 Riesa 14./3                       0 : 1
Olbernhau 9./7 (N) - Taucha 13./4 (N)          0 : 1
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
  2. KOLO  SO 1. - NE 2. 9.  
Riesa 15./2/0 (7.) Grimma 1./2/6 (2.)                1 : 3
Taucha 14./2/0 (N) - Lösnitz 2./2/6 (3.)               1 : 2
Kamenz 3./2/4  (SNiesky 8./2/3 (5.)               4 : 1
Rap.Chemnitz 9./2/3 (12.) - Grosenh. 4./2/4 (4.)  0 : 2     
Pirna-Copitz 5./2/3 (8.) - Mittweida 11./2/3 (N)      6 : 0      
Markranstadt 7./2/3 (10.) - Olbernhau 6./2/3 (N)   4 : 0    
Glauchau 10./2/3 (11.) K. Markkl. 16./2/0 (6.)     2 : 0      
Radebeuler 12./2/2 (9.) - Neusalza 13./2/2 (N)      1 : 1
 
  1. KOLO  SO 24. - NE 26. 8. 
Grimma (2.) - Markranstadt (10.)                    4 : 1 (0:1)          
Lösnitz (3.)  Pirna-Copitz  (8.)                       3 : 0  (0:0)
Niesky (5.) - Taucha (N)                                 3 : 1  (2:0)       
K. Markkleeberg (6.) - Rap.Chemnitz (12.)        0 : 2  (0:1)   
Grosenh.(4.) - Radebeuler (9.)                        1 : 1  (0:1)   
Olbernhau (N- Glauchau (11.)                       6 : 1  (2:1)  
Neusalza (N- Kamenz (S)                              0 : 0
Mittweida (NRiesa (7.)                               1 : 0  (0:0)   
 
(v závorkách umístění klubů v minul. sezoně)           
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář