Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

1. LIGA POLSKA 2018 - 2019 od 22. 9.

24. 3. 2019


1liga.jpg

 
 
 
 
 
    25. KOLO   ST 3. 4.                  vybraná utkání 
Olsztyn 15./27 Raków 1./58                         1 : 1   (0:1)  SO 23. 3.
G. Krakow 18./20 (N) - Suwalki 16./26            0 : 0  (0:0)       " 
 
    24. KOLO  PÁ 15. - NE 17. 3.                  vybraná utkání 
Raków 1./57 Termalica 9./31 (S)                  1 : 0  (1:0)  NE 
LKS Lodž (N2./46 - Warta Pozn. 14./27 (N)   3 : 0  (2:0)  
Tychy 10./30 - Mielec 3./41                           1 : 1   (0:1) 
Sandencja (S) 4./40 G. Krakow 18./19 (N)     0 : 1  (0:0)  
Chojniczanka 7./32 - Chr. GLOGOW 12./29     1 : 2  (1:1)  
Olsztyn 15./26 Suwalki 16./25                       2 : 1  (2:0)  
no  Olsztyn: - 3 body z rozhodnutí svazu
 
 
   23. KOLO  PÁ 8. - NE  10. 3.                    vybraná utkání 
Katowice 17./18 - Raków 1./54                      0 : 3  (0:1)
Mielec 4./40  LKS Lodž (N2./43                0 : 1  (0:0) PÁ 
Olsztyn 16./23 - Sandencja (S) 3./40              0 : 0  (0:0) 
Chr. GLOGOW 13./26 - Jastrzebie 5./32 (N)  1 : 0  (0:0)
Opole 11./29 - Chojniczanka 7./32                  3 : 0  (0:0)  
 

KANONÝŘI  

8 - Šabala (POD / LOT),  Sierpina (POD)

7 - Drzazga (PUS), Gergel (TER / SLK), Kujawa (LODŽ),  Letniowski (DRUT), 

     Malkowski (SAN), Ramirez (LODŽ / ŠPA), Janus (OPO)

6 - Gutkovskis (TER / LOT), Adamec (SUW / SLK), Lewicki (KRA),

     Szymura (JASTR), Wrobel (JASTR), Musiolik (RAK), Petrášek (RAK / ČR)

 

 
   22. KOLO  1. - 3. 3.  2019                        vybraná utkání 
Raków 1./51 - Chr. GLOGOW 15./23           1 : 0  (0:0) 
Podbeskidzie 6./32 - Mielec 2./40                   0 : 2  (0:0)
LKS Lodž (N3./40 - G. Krakow 18./16 (N)    3 : 0  (2:0)  
Sandencja (S) 4./39 Termalica 9./28 (S)      0 : 0  (0:0)  
Jastrzebie 5./32 (N) - Opole 12./26                  3 : 1  (2:1) 
Olsztyn 16./22 - Tychy 11./26                        2 : 0  (1:0)  
Suwalki 13./25 - Katowice 17./18                   2 : 0  (2:0)  
no  Olsztyn: - 3 body z rozhodnutí svazu
 
   DOHRÁVKA 20. KOLA  ST 27. 2.  
Suwalki 15./22 - Opole 11./26                        2 : 3  (0:1)  
 
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
  21. KOLO  SO 1. - NE 2. 12.                     vybraná utkání     
Opole 12./23 Raków 1./48                         0 : 2  (0:0)  NE 
Mielec 4./37 - Drut.-Bytovia 10./26               2 : 1  (1:1)  NE
Warta Pozn. 13./23 (N) - Puszcza 6./30         2 : 0  (0:0)  SO 
Chojniczanka 8./29 - Jastrzebie 7./29 (N)      1 : 1  (1:1)  PO
Chr. GLOGOW 14./23 - Suwalki 15./22        0 : 2  (0:0)  SO 
Olsztyn 16./22 - LKS Lodž   (N3./37           2 : 2  (1:1)  SO 
Katowice 17./18 - Sandencja (S) 2./38          0 : 0  (0:0)  NE 
G. Krakow 18./16  (N) - Podbeskidzie 5./32    0 : 2  (0:1)  SO
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
    16. KOLO  PÁ 26. - NE 28. 10.              vybraná utkání 

Raków 1./33 - Sandencja 3./27 (S)             2 : 0   (1:0)

Chojniczanka 11./22 LKS Lodž 2./28 (N)    1 : 2   (0:1) 

Puszcza 4./24 - Suwalki 13./19                     1 : 1   (0:0) 

Jastrzebie 5./24 (N) -  Tychy 14./17              1 : 1   (0:1) 

Opole 6./23 Podbeskidzie 7./23                  0 : 1   (0:0)

Chr. GLOGOW 9./23 - Drut.-Bytovia 8./23    0 : 0  

 

KANONÝŘI : 7 - Šabala (POD / LOT)

6 - Drzazga (PUS), Gutkovskis (TER / LOT), Letniowski (DRUT)

5 - Adamec (SUW / SLK), Malkowski (SAN), Martin (OPO / ŠPA),

Janus (OPO), Wolakiewicz (CHOJ)  

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

   11. KOLO SO 22. - NE 23. 9.                             vybraná utkání 
Warta Pozn. 15./9 (N) - Raków 1./24                         0 : 2   (0:1)    
Drut.-Bytovia 2./20 Suwalki 6./17                          1 : 1  (0:1) 
Podbeskidzie 12./13 - Sandencja 3./20 (S)                 1 : 1  (0:0) 
Garb. Krakow 14./9 (N) - Chojniczanka 4./19            1 : 2   (0:2)
LKS Lodž 5./17 (N) - Tychy 10./14                             0 : 0   
Mielec 13./13 - Jastrzebie 7./16 (N)                           0 : 0 
Olsztyn 14./10/10 - Opole 8./15                                  2 : 1  (2:0) 
Termalica 16./8 (S) - Chr. GLOGOW 9./15                1 : 2   (1:0)
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
   5. KOLO  PÁ 17. - SO 18. 8.                     vybraná utkání kola
Chr. GLOGOW 15./5/5 Raków 1./5/10               0 : 1  (0:1)  
Katowice 2./5/7 - Suwalki 13./5/5                        2 : 0  (1:0) 
Stal Mielec 12./5/6 - Podbeskidzie 3./5/7 (9.)         0 : 1  (0:0)  
Chojniczanka 6./5/7  - Puszcza 4./5/7                 1 : 1  (1:0)  G: 29. - 94.
Warta Pozn. 5./3/7 (NDr.-Bytovia 8./4/7 (13.) ODLOŽ. na ST 5. 9.
Tychy 17./5/5 (4.) - Olsztyn 7./4/7 (14.)               0 : 3  (0:1)
Opole 9./5/7 - Jastrzebie 16./5/5 (N)                    1 : 2  (0:1) 
Garb. Krakow 18./5/5 (N) - LKS Lodž 10./4/7 (N)   3 : 2  (1:2) 
Termalica 14./5/5 (S) - Sandencja 11./5/6 (S)         1 : 1  (1:0)
KANONÝŘI : 3 - Gutkovskis (TERMALICA, LOTYŠ), Jakobowski (DR.-BYT, POL)
Trochim (CHOJNICZ., POL) 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
   2. KOLO  PÁ 27. - NE 29. 7.  
Opole 1./2/6 (11.) - Sandencja 13./2/1 (S)            1 : 0  (1:0)  
Raków 2/2/4 (7.) - Jastrzebie 12./2/1 (N            2 : 2  (1:0) 
Suwalki 3./2/4 (6.) - Chojniczanka 11./2/2 (3.)      1 : 1  (0:1) 
Drutex-Bytovia 4/2/4 (13.) - Olsztyn 18./1/1 (14.) 0 : 0           
Podbeskidzie 6./2/3 (9.) - Termalica 5./2/3 (S       1 : 2  (0:1) 
LKS Lodž 9./2/3 (N) - Katowice 7./2/3 (5.)              0 : 1  (0:1)
Puszcza 10./2/3 (12.) Stal Mielec 8./2/3 (8.)         1 : 0  (0:0)  
Warta Poznaň 15./1/1 (N) - G. Krakow 17./2/1 (N)  1 : 1  (0:1) 
Tychy 14./2/1 (4.) Chr. GLOGOW 16./2/1 (10.)  1 : 1  (1:0) 
(v závorkách umístění klubů v minul. sezoně)
 
BARÁŽ O UDRŽENÍ 1. LIGY 
Siedlce 15./38 - Garbarnia (4. tým 2. L.)     1 : 2  (0 : 1)
Garbarnia (4. tým 2. L.) - Siedlce 15./38        1 : 1  (1 : 0)
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář