Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

FUTSALISTÉ JK TRANS HODNOTÍ SEZONU

14. 5. 2016
 
 Futsalisté JK Trans Varnsdorf nasadili do uplynulého ročníku 2015-2016 tři týmy, a to do krajské extraligy, okresní ligy a do veteránské soutěže. Kádr „jekáček“ je celkem široký a umožňuje ať věkově nebo výkonnostně tyto soutěže pravidelně obsazovat. Mezi hráči nejsou jen ryzí futsalisté, ale ještě i mnoho aktivních fotbalistů, kteří hrají svoje soutěže ve „velkém fotbale“, a tak někdy vznikaly problémy s obsazením hráčů na mistráky. Musely se řešit také absence z důvodu zranění či pracovního zaneprázdnění, ale přes to vše můžeme konstatovat, že právě skončená sezóna byla úspěšná.
 
3134.jpg
 
 
 
 
Na fotu je hráčské zastoupení týmu
se získanými trofejemi
na slavnostním
vyhlášení výsledků uplynulé sezony v restauraci
děčínského Sportareálu
na Starém městě.
Zleva: Marcel Mikolášek,
Jiří Petrásek, Luboš Relich
a Jiří Beránek. 
 
 
 
 
   Áčko skončilo v krajské extralize na výborném druhém místě, v individuálních hodnoceních byl Míla Kučera druhý mezi střelci s 19 góly a třetí Jiří Beránek se 16 brankami.
  Béčko nám udělalo největší radost, okresní ligu s přehledem vyhrálo. Střelci Josef Galbavý, Míla Kučera a Jan Bobelák se umístili se 17 góly shodně na čtvrtém místě mezi kanonýry.
  Garda ve Veteránské soutěži obsadila druhé místo a již potřetí za poslední čtyři roky se nominovala na MČR v Havířově. Nejlepším střelcem se stal Václav Fišer s 20 góly a Luboš Relich byl vyhodnocen jako nejlepší gólman soutěže.
 Závěrem chceme upřímně poděkovat dlouholetému příznivci a hlavnímu sponzorovi panu Janu Kňourkovi za jeho podporu našeho oddílu JK Trans. Právě i díky jeho přízni byla a jsou „jékáčka“ takto úspěšní. Honzo, moc a moc děkujeme a přejeme Ti mnoho dalších sportovních i osobních úspěchů. 
Kádr hráčů JK Trans Varnsdorf , foto VV
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář