Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

  DUELY  TÝMŮ  z  VÝBĚŽKU        ST  17. - NE 21. 4.
 
 FOTBAL  
 FNL         Třinec 10./26 - VARNSDORF 6./38         2 : 0   ST 
 I. B TŘ.    Březiny 11./21 - JIŘÍKOV 9./25              PÁ 16.30 
 I.TŘ. STD ŠLUKNOV 5./26 - Trnovany 9./19             SO 10.00
 I. B TŘ.    Union Děčín 8./28 - ŠLUKNOV 1./45      SO 13.30
 KP ÚK      VILÉMOV 4./42 - H. Jiř/ Litvín. 11./22    SO 17.00 
 OKR. PŘ.  H. PODLUŽÍ 3./32 - Boletice 12./14       SO 17.00
 OKR. PŘ.  KR. LÍPA 6./26 - VEL. ŠENOV 9./20       SO 17.00
 FNL         VARNSDORF - Brno                             NE 17.00 
 I. A TŘ.    Roudnice 3./38RUMBURK 13./17       NE 17.00 
 OKR. S.    D. PODL. 5./20 - ST. KŘEČANY 6./17    NE 17.00 
 ČDD U19  Roudnice - VARNSDORF                          SO 27. 4.
 ČDD U17  Roudnice VARNSDORF                          SO 27. 4.
 
 
  VÝBĚR  z  LIG  ČR                   ÚT  16. 4. - PO 22. 4.
 
 FUTSAL  VARTA LIGA, 1/4 FIN PLAY-OFF
 Mělník - Chrudim                             (Z 0:1)  1 : 8  ČT 19.00      
 Slavia - Plzeň                     5 : 0   (Z 3:0)           ST      
 
 HOKEJ   EX-L, 1. a 2. DUEL FINÁLE 
 LIBEREC - Třinec                     1 : 2  ČT  (Z 0:1)  PÁ 17.00  
CHANCE LIGA, BARÁŽ O EX-LIGU
 CHOMUT. 3./10 - Pardubice 1./24                5 : 7  ÚT  
 Kladno 2./18 Čes. Budějov.  4./2              4 : 2  ÚT    
 
 VOLEJBAL   
EX-L Ž, FIN (1. Z)  Olomouc - Prostějov         3 : 0  ČT 
O 3. M  (1. Z)        LBC - Ol. Praha               3 : 1  ČT  
EX-L M, FIN (1. Z) Č. Buděj. - LBC                          PÁ  16.00
O 3. M (1. Z)        Kladno - Ostrava              2 : 2  ČT  
 
 HÁZENÁ  EXTRALIGA M, O 5.-8. M. (1. Z)
 LOVOSICE 8.- Kopřivnice 3.                  26 : 24  ČT 19.00
 Fr.-Místek 7. - Nové Veselí 4.                  15 : 12  ČT 19.30
 
 BASKET  NBL, 1/4 FINÁLE PLAY-OFF
 DĚČÍN 3. - Opava 6.                                         SO, NE 18.00
 Svitavy 2. ÚSTÍ 7.                                     NE, PO 18.00
 
 FOTBAL   FL
 Zlín 9./36 - Slavia 1./69                                      NE 17.00
 Příbram 14./29 - Plzeň 2./64                               NE 17.00
 Sparta 3./54 - Karviná 15./23                            NE 17.00
 Bohemians 13./30 - JNC 4./48                           NE 17.00
 Olomouc 8./37 - TPC 10./35                              NE 17.00
 Ostrava 5./42  - Opava 11./33                            NE 17.00
 LBC 6./39 - Slovácko 12./33                             NE 17.00
 Dukla 16./19 - MLB  7./38                                 NE 17.00