POLSKÝ POHÁR (PUCHAR POLSKI) 2021 - 2022
2. 5. 2022
2021 - 2022
FINÁLE PO 2. 5.
Lech - Rakow ► 1 : 3
SEMIFINÁLE ÚT 5. - ST 6. 4.
Ol. Grudziaz - Lech ► 0 : 3 ÚT
Rakow ► - Legia 1 : 0 ST
1/4 FINÁLE ÚT 1. - ST 2. 3.
Ol. Grudziaz ► - Wisla 2 : 1 po PK 5:3 ÚT
Arka - Rakow ► 0 : 2 ÚT
Gornik Z. - Lech ► 0 : 2 ST
Legia ► - Leczna 2 : 0 ST
1/8 FINÁLE ÚT 30. 11. - 2. 12., ST 9. 2.
Piast - Gornik Z. ► 0 : 1 po PK 2:4 ST
Ol. Grudziaz ► - Swit 4 : 3 po PK 4:2
Korona - Leczna ► 1 : 2
Garbania - Lech ► 0 : 4 ST
Termalica - Rakow ► 0 : 2
Arka ► - Zaglebie 2 : 1
M. Lublin - Legia ► 1 : 2
Widz. Lodž - Wisla ► 1 : 3 ČT
1/16 FINÁLE ÚT 26. - ST 27. 10. (výběr utkání)
Z. Gora - Arka ► 0 : 1 ÚT
Skierniewice - Lech ► 0 : 2
Swit (III. L.) ► - Lechia 2 : 1 ! ! !
Kalisz - Rakow ► 1 : 2
Sleza Wroclaw - Gornik Z. ► 1 : 2 ST
Sosnowiec - Piast ► 0 : 1
LKS Lodž - Zaglebie ► 0 : 1
Swit Skolwin - Legia ► 0 : 1 ČT
Widz. Lodž ► - Jastrzebie 4 : 1 ÚT 2. 11. 16.00
Legnica - Leczna ► 2 : 3 po PK 4:5 ST 3. 11.
Korona ► - Olsztyn 2 : 1
Tychy - Wisla ► 1 : 3
1/32 FINÁLE ÚT 21. - ST 29. 9. (výběr utkání)
Polkowice - Leczna ► 1 : 2 ÚT
KS Krakow ► - Chr. Glogow 2 : 1 ST
Sroda - Jastrzebie ► 0 : 2
Jagiellonia - Lechia ► 1 : 3
Kalisz ► (2. L./9.) - Pogoň (EXL/3.) 2 : 1 ! ! !
Slask 2 - Zaglebie ► 0 : 3
Gornik Z. ►- Radom 2 : 0 ST
Sleza Wroclaw ►- Chojniczanka 3 : 2
Suwalki - Legia ► 1 : 3
Rzesow - Rakow ► 2 : 4
Legnica ►- Opole 4 : 0
Wloclawek - Piast ► 0 : 2
Korona ►- Plock 4 : 3 PP
Stal Mielec - Wisla ► 1 : 3
LKS Lodž ► - Cracovia 1 : 0 po PK 3:1
Slask Wrocl. - Termalica ► 0 : 1
***
FINÁLE 2020 - 2021
Arka - Rakow 1 : 2
SEMIFINÁLE ST 7., 14. 4.
Cracovia (E-KL/14.) - Rakow ► (E-KL/3.) 1 : 2
Arka ► (1. L./6.) - Piast (E-KL/5.) 1 : 0 po PK 4:3
1/4 FINÁLE ÚT 2. - ST 3. 3.
Puszca (1. L./11.) - Arka ► (1. L./5.) 2 : 5 ÚT
Lech (E-KL/8.) - Rakow ► (E-KL/3.) 0 : 2
Chojnicz. (2. L./3.) - Cracovia ► (E-KL/14.) 0 : 3 ST
Legia (E-KL/1.) - Piast ► (E-KL/11.) 1 : 2
1/8 FINÁLE ÚT 9. - ČT 11. 2.
Arka ► (1. L./5.) - Leczna (1. L./3.) 2 : 1 16. 2.
Puszca ► (1. L./9.) - Lechia (E-KL/9.) 3 : 1
Warta (E-KL/13.) - Cracovia ► (E-KL/14.) 0 : 1
LKS Lodž (1. L./2.) - Legia ► (E-KL/2.) 2 : 3
Pogoň (E-KL/1.) - Piast ► (E-KL/8.) 1 : 2
Rakow ► (E-KL/3.) - Gornik (E-KL/5.) 4 : 2
Zaglebie (E-KL/6.) - Chojnicz. ► (2. L./3.) 0 : 1 po PK 5:6 ČT
R. Radom (1. L./4.) - Lech ► (E-KL/10.) 1 : 2 po PK 3:4 ČT
1/16 FINÁLE PÁ 30. 10. - ST 2. 12.
Mielec (E-KL) - Piast (E-KL) ► 1 : 2 po PK 3:4 2. 12.
Podbeskidzie (E-KL) - Zaglebie (E-KL) ► 2 : 4 PP 1. 12.
Widz. Lodž (1. L.) - Legia (E-KL) ► 0 : 1 25. 11.
Plock (E-KL 13./9) - Pogoň (E-KL 4./15) ► 1 : 2 po 6.s. PK 3:4 20. 11.
Grudziadz (2. L./12.) - Lechia (E-KL/7.) ► 0 : 1 17.11.
Skolwin (3. L.) - Cracovia (E-KL/11.) ► 0 : 1 14.11.
Pruszkow (2. L./11.) - Lech (E-KL/10.) ► 2 : 3
Sleza Wroclaw (3. L.) - Leczna (1. L./3.) ► 0 : 2
Jastrzebie (1. L./17.) - Puszca (1. L./9.) ► 0 : 2
Arka (1. L./6.) - Korona (1. L./12.) ► 2 : 0
Garbania (2. L./16.) - Chojnicz. (2. L./3.) ► 1 : 3 PP
Termalica (1. L./2.) - Rakow (E-KL/1.) ► 0 : 2
Ostroda (2. L./7.) - Warta (E-KL/12.) ► 1 : 3 PP
Ostrowiec (3. L.) - Gornik (E-KL/2.) ► 2 : 3
Janikovo (3. L.) - LKS Lodž (1. L./1.) ► 0 : 2
Siedlce (2. L./14.) - R. Radom (1. L./7.) ► 0 : 1
1/32 FINÁLE
R.Radom (1. L.) - Legnica (1. L.) 4 : 0 SO 22. 8.
Polkowice (2. L.) - Arka (1. L.) 0 : 5 NE 23. 8.
Chr. Glogow (1. L.) - Cracovia (EKSKL) 1 : 2 po PR
LSK Lodž (1. L.) - Slask Wroclaw (EKSKL) 3 : 2 po PK 4:1
Swit (3. L.) - Zaglebie (EKSKL) 1 : 3
Sleza Wroclaw (3. L.) - Suwalki (2. L.) 2 : 1
.
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář