ČFL, DIVIZE - B, C, KP LBC do 12. 5.
20. 5. 2019
ODEHRANÁ KOLA STARŠÍHO DATA
ČFL
25. KOLO SO 27. - NE 28. 4. vybraná utkání
Velvary 12./30 - Zápy 1./55 0 : 1 (0:0)
Benešov 10./32 - Vltavín 2./50 0 : 3 (0:1)
Vyšehrad 3./46 VOLNÝ LOS
K. Vary 17./22 - Radotín 4./46 2 : 1 (0:1) po PK 3:1 NE
DOBROVICE 9./33 - LITOMĚŘICKO 10./33 0 : 1 (0:0) po PK 3:5
BROZANY 16./25 - Písek 15./26 1 : 2 (1:0) po PK 4:5 NE
20. KOLO SO 23. - NE 24. 3. vybraná utkání
Ústí n. O. /./29 - Zápy 1./44 0 : 1 (0:1)
Radotín 5./30 - Vltavín 2./39 0 : 1 (0:0)
Vyšehrad 3./36 - Benešov 10./27 0 : 1 (0:0) po PK 3:4
LITOMĚŘ. 13./22 - Domažlice 4./35 0 : 3 (0:2)
20. KOLO SO 6. - NE 7. 4. vybraná utkání
Brandýs 4./38 - Hostouň 1./43 1 : 2 (1:0) po PK 8:9
SOUŠ 2./40 - Motorlet 5./35 1 : 2 (1:1) po PK 4:5
Březová 9./32 - Zbuzany 3./38 1 : 0 (0:0)
MOST. FK 16./14 (N) - Kladno 6./33 0 : 3 (0:3)
Neratovice 7./32 - Rakovník 15./15 2 : 4 (0:3)
CHOMUTOV 8./32 - Meteor 10./31 2 : 0 (1:0)
DIVIZE C
25. KOLO SO 11. - NE 12. 5. vybraná utkání
MŠENO 1./52 - Horky n. J. 12./30 5 : 1 (3:0)
Pardubice B 2./47 - BENÁTKY (S) 5./37 2 : 0 (1:0)
PŘEPEŘE 3./42 - Kolín 8./36 1 : 0 (0:0)
Trutnov 11./32 - Čáslav 6./37 1 : 0 (0:0) po PK 8:7
Čes. Brod 7./36 - V.HAMRY 9./35 (N) 3 : 2 (0:0)
Slatiňany 13./30 VOLNÝ LOS
Náchod 14./25 - Turnov 15./17 2 : 4 (0:1)
KP LK
20. KOLO SO 27. - NE 28. 4. vybraná utkání
DOKSY 1./45 - Č. LÍPA 4./34 (S) 2 : 3 (0:2)
Višňová 2./36 - Bílý Kostel 11./11 5 : 1 (0:0) NE
SKALICE 3./35 - Rovensko 10./17 5 : 1 (1:0) NE
Hrádek 8./23 - N. BOR 5./32 (S) 0 : 3 (0:1)
Sedmihorky 7./25 - Žel. Brod 6./28 1 : 2 (0:0)
Frýdlant 12./11 - Chrastava 9./22 (S) 0 : 2 (0:2)
Písek 14./21 - Velvary 6./29 3 : 1 (1:1)
BROZANY 16./20 - DOBROVICE 7./28 2 : 0 (1:0) NE
Štěchovice 12./25 - Karl. Vary 17./17 3 : 2 (1:0)
DIVIZE B
25. KOLO SO 11. - NE 12. 5.
Hostouň 1./57 - Ostrá 11./32 2 : 0 (0:0) NE
Zbuzany 2./53 - Kladno 9./38 3 : 1 (1:1)
SOUŠ 3./49 - Brandýs 7./38 2 : 1 (1:0)
Motorlet 4./47 - Libiš 12./32 3 : 4 (2:2)
CHOMUTOV 5./40 - Neratovice 8./38 1 : 0 (0:0) po PK 4:2
Meteor 6./38 - Ostrov 14./28 (N) 1 : 2 (0:1) NE
Rakovník 15./21 - Nymburk 13./30 3 : 0 (1:0)
Březová 10./38 - MOST. FK 16./18 (N) 5 : 1 (3:1)
DOHRÁVKA
Trutnov 10./29 - Kolín 6./33 1 : 2 (1:0) ÚT DOHR. 21. K.
20. KOLO SO 6. - NE 7. 4. vybraná utkání
Pardubice B 4./32 - MŠENO 1./38 0 : 2 (0:0)
Čáslav 2./35 - Čes. Brod 12./24 1 : 0 (0:0)
BENÁTKY (S) 3./34 - Náchod 14./21 3 : 0 (0:0)
PŘEPEŘE 5./31 volný los - Kratonohy odstoupily
Dvůr Král. 7./27 - V.HAMRY 11./26 (N) 5 : 1 (2:0)
Kolín 8./27 - Slatiňany 13./24 (N) 1 : 0 (1:0)
Horky n. J. 10./26 - Turnov 15./14 2 : 1 (0:1)
15. KOLO SO 23. 3.
DOKSY 1./35 - Sedmihorky 7./20 3 : 2 (2:1)
SKALICE 2./26 - Frýdlant 12./7 6 : 1 (3:1)
Chrastava 9./15 (S) - Višňová 3./26 2 : 1 (0:1)
Č. LÍPA 4./24 (S) - N. BOR 5./21 (S) 1 : 0 (1:0)
Rovensko 10./13 - Žel. Brod 6./20 1 : 1 (0:0)
Bílý Kostel 11./10 - Hrádek 8./19 1 : 2 (0:1)
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář