KRAJSKÝ FOTBAL - ÚSTECKO do 12. 5.
21. 5. 2019
2019 STARŠÍ KOLA KOLA KRAJSKÝCH SOUTĚŽÍ
KP ÚK
25. KOLO SO 11. - NE 12. 5.
Lovosice 8./33 - Louny 1./65 0 : 2 (0:2)
Srbice 2./55 - VILÉMOV 3./53 1 : 2 (1:0) po PK 4:5
Krupka 5./45 - Modlany 6./41 2 : 3 (1:3)
Kadaň 9./31 - Brná 7./34 7 : 1 (5:0)
Štětí 4./45 - Žatec 10./30 3 : 2 (1:1) po PK 4:3
MODRÁ/Hr. 11./30 (S) - Dobroměř. 14./26 1 : 0 (0:0) NE
H. Jiř/ Litvín. 12./28 - Perštejn 13./28 0 : 1 (0:0) po PK 7:8
JÍLOVÉ 15./26 - Litoměřicko B 16./24 2 : 1 (0:1) po PK 4:3
DOHRÁVKY ST 8. 5.
Litoměřicko B 16./23 - VILÉMOV 3./51 0 : 2 (0:0)
H. Jiř/ Litvín. 11./27 - Lovosice 8./33 5 : 1 (2:1)
Dobroměřice 13./26 - Brná 7./34 2 : 0 (0:0)
DOHRÁVKA 17. KOLA ST 24. 4.
Perštejn 13./23 - Dobroměřice 16./20 2 : 1 (1:0)
20. KOLO SO 6. - NE 7. 4. vybraná utkání
Louny 1./53 - Štětí 5./37 4 : 1 (1:1)
Lovosice 7./27 - Srbice 2./44 1 : 5 (1:3)
VILÉMOV 3./42 - Žatec 12./20 6 : 0 (3:0)
G: Malec 2, Hoke 2, Havel, Kramer
JÍLOVÉ 15./19 - Kadaň 10./22 3 : 1 (1:0)
Modlany 6./35 - Perštejn 16./17 3 : 0 (1:0)
MODRÁ/Hr. 14./19 (S) - Krupka 4./41 1 : 2 (1:0) po PK 3:5
I. A TŘÍDA
21. KOLO SO 11. 5.
Oldřichov 1./50 - Roudnice 4./38 4 : 0 (1:0)
Neštěmice 2./45 - Libouchec 3./39 1 : 3 (0:2)
Jun. DĚČÍN 8./29 - Chuderov 5./37 3 : 6 (1:4)
Bohušovice 9./29 - Proboštov 12./27 2 : 1 (1:0)
RUMBURK 7./30 - Mojžíř 10./27 5 : 6 (3:2) po PK 3:4
Křešice 11./28 - BENEŠOV 14./10 6 : 2 (4:1)
Střekov 6./31 - Č. KAMENICE 13./21 5 : 1 (1:0)
DOHRÁVKA 14. KOLA ČT 30. 5.
Neštěmice - Střekov 17.00
PŘEDEHRÁVKA 24. KOLA ST 8. 5.
BENEŠOV 14./10 - RUMBURK 6./29 0 : 3 (0:1)
20. KOLO SO 4. - NE 5. 5.
Libouchec 4./36 - Oldřichov 1./47 0 : 2 (0:0)
Proboštov 8./27 - RUMBURK 9./26 2 : 4 (2:1)
Roudnice 3./38 - Jun. DĚČÍN 6./29 1 : 2 (1:0) ST
Chuderov 5./34 - Bohušovice 10./26 6 : 1 (1:1)
Mojžíř 11./25 - Střekov 7./28 4 : 0 (1:0)
Křešice 12./25 - Neštěmice 2./45 3 : 4 (0:1) po PK 6:7
BENEŠOV 14./10 - Č. KAMENICE 13./21 2 : 0 (1:0)
15. KOLO SO 30. - NE 31. 3. vybraná utkání
RUMBURK 13./14 - Neštěmice 1./35 0 : 3 (0:0)
Mojžíř 9./19 - Roudnice 2./35 2 : 3 (0:1) po PK 2:4
Bohušovice 12./17 - Oldřichov 3./34 1 : 2 (0:0) po PK 8:9
Č. KAMENICE 11./18 - Libouchec 4./30 0 : 1 (0:1)
Jun.DĚČÍN 8./20 - BENEŠOV 14./4 2 : 1 (0:1) SO
I. B TŘÍDA
21. KOLO SO 11. - NE 12. 5. vybraná utkání
ŠLUKNOV 1./51 - BŘEZINY 10./29 7 : 0 (3:0)
Svád./Olš. 2./43 - Union DĚČÍN 5./38 2 : 1 (0:0) po PK 4:1
Hostovice 3./39 - Unčín 7./36 2 : 3 (0:2)
Dobkovice 6./37 - JIŘÍKOV 11./25 6 : 2 (3:0)
Vel. Březno 12./17 - Chlumec 8./35 4 : 0 (2:0)
Dubí 13./12 - Chabařovice 9./29 3 : 4 (1:2)
Trmice 14./12 - Meziboří 4./38 3 : 2 (0:1)
20. KOLO SO 4. - NE 5. 5. vybraná utkání
Meziboří 4./38 - ŠLUKNOV 1./48 2 : 0 (0:0) NE
Hostovice 3./39 - Svád./Olš. 2./41 3 : 2 (2:1) po PK 9:8
Chlumec 6./35 - DOBKOVICE 7./34 0 : 5 (0:2)
BŘEZINY 9./29 - Vel. Březno 12./14 6 : 2 (2:0) NE 1
Unčín 8./33 - JIŘÍKOV 11./25 2 : 0 (0:0)
Union DĚČÍN 5./37 - Dubí 13./12 3 : 1 (1:0)
Chabařovice 10./26 - Trmice 14./9 11 : 0 (7:0)
15. KOLO SO 30. - NE 31. 3. vybraná utkání
ŠLUKNOV 1./41 - Dubí 12./9 5 : 0 (3:0) NE
G: Mládek, Čurgali, Mikula, ...., .....
Vel. Březno 14./7 - Svádov-Olš. 2./29 1 : 3 (1:1)
DOBKOVICE 7./24 - Hostovice 3./28 2 : 1 (2:0)
JIŘIKOV 10./22 - Union DĚČÍN 4./28 2 : 0 (1:0)
G: Šolc, Hausler
BŘEZINY 11./19 - Meziboří 5./27 1 : 0 (0:0) NE
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář