SUMÁŘ VÝSLEDKŮ TÝMŮ ŠV 6. 10. - 11.11.
28. 10. 2018
FOTBAL PÁ 16. 11. - NE 18. 11.
Louny 1./43 - VILÉMOV 3./32 2 : 1 (1:1)
G : 20. z PK, 76. - 31. P. Havel
Jun. DC 11./15 - RUMBURK 13./10 1 : 5 (1:1)
ŠLUKNOV 1./35 - Unčín 6./20 6 : 1 (3:0)
G ŠLU : E. Mikula 3, J. Mladek 2, L. Čurgali
Svádov-Olš. 7./20 - JIŘÍKOV 9./19 3 : 2 (2:1) po PK 5:4
G JKV : 29. T. Altman na 0:1, 47. D. Šolc na 2:2
Ústí n. L. B 4./30 - VDF U19 9./23 4 : 0 (3:0)
Ústí n. L. B 4./35 - VDF U17 14./ 9 2 : 1 (0:0)
G VDF : 80. A. Matoshi na 2:1
DVĚ DERBY OKRESNÍHO PŘEBORU
ŠLUKNOV B 1./31 - D. POUSTEVNA 12./9 (N) 13 : 1 (6:1)
G : Holešovskký 3, Vyšohlíd 2, Král 2, Pham 3, Sivák, Sokup, Fišer -
- 9. D. Galbavý na 1:1
MIKULÁŠOVICE 11./13 - V. ŠENOV 8./15 2 : 1 (0:1)
G : 83. T. Soukup na 1:1, 90.+1 VLG - 43. F. Skyva na 0:1
FOTBAL PÁ 9. 11. - NE 11. 11.
VARNSDORF 4./26 - Č. Budějovice 1./32 0 : 1 (0:0)
VILÉMOV 2./32 - Dobroměřice 12./14 0 : 1 (0:0) po PK 3:4
RUMBURK 13./10 - Bohušovice 11./12 7 : 0 (2:0)
Velké Březno 14./3 - ŠLUKNOV 1./32 0 : 6 (0:3)
JIŘÍKOV 8./18 - Dubí 12./7 6 : 0 (2:0)
VDF U19 8./20 - Jun. Děčín 16./1 12 : 0 (4:0)
VDF U17 15./ 6 - Jun. Děčín 16./3 5 : 3 (2:3)
ŠLUKNOV STD 3./26 - Vel. Březno 1./33 8 : 3 (4:1)
VDF U15 12./ 1 - Slávia K. Vary 9./13 1 : 4 (2:0)
VDF U14 8./15 - Slávia K. Vary 6./18 4 : 1 (1:1)
Motorlet Praha 1./33 - VDF U13 9./9 7 : 1 (3:0)
Motorlet Praha 7./13 - VDF U12 10./7 9 : 2 (2:1)
OKRES. PŘEBOR
ŠLUKNOV B 1./28 - Heřmanov 3./26 (S) 3 : 1 (2:1)
H. PODLUŽÍ 2./27 (S) - Verneřice 4./24 4 : 2 (1:0)
KR. LÍPA 5./20 - Boletice 10./11 2 : 0 (1:0)
FOTBAL 31. 10. - 4. 11.
Prostějov 9./18 - VARNSDORF 4./26 0 : 2 (0:0)
G: v 79. nevyužili domácí PK - 87. O. Bláha, 90.+3 J. Barac
JÍLOVÉ 15./12 - VILÉMOV 2./31 2 : 1 (1:0) po PK 4:3
RUMBURK 13./7 - BENEŠOV 14./4 9 : 1 (2:1)
G : J. Chlada 4, P. Pilko 3, K. Kolár, T. Bednář z PK
ŠLUKNOV 1./29 - DOBKOVICE 10./15 2 : 1 (0:1)
Trmice 13./7 - JIŘÍKOV 11./15 2 : 6 (1:2)
Česká Lípa 9./20 - VDF U19 8./20 2 : 4 (1:1)
G VDF : J. Křivohlavý 2, M. Vaňák z PK, L. Kahuda
Česká Lípa 11./14 - VDF U17 15./ 6 2 : 1 (2:0)
G VDF : J. Kubr
FOTBAL SO 27. - NE 28. 10.
VARNSDORF 4./23 - ÚSTÍ 6./22 1 : 0 (1:0)
G: 23. O. Bláha
VILÉMOV 2./30 - Modrá/Hrobce 16./6 3 : 2 (1:0)
G VIL: 41., 57. Kurel 2, 60. Havel - 46. Polívka, 91. Stožický
Hostem utkání byl člen týmu vítězů ME 1976 Karol Dobiáš, který provedl
čestný výkop utkání, předal ceny nejlepším hráčům duelu a také poté měl
autogramiádu při příležitosti své nově vydané knihy o fotbale.
ŠLUKNOV STD 3./21 - Štětí 7./13 5 : 3 (2:1)
JIŘÍKOV 11./12 - ŠLUKNOV 1./26 0 : 4 (0:1)
Střekov 10./14 - RUMBURK 13./4 2 : 1 (0:1)
G RBK: Pilko
VDF U15 12./1 - Mostecký FK 3./19 0 : 5 (0:1)
VDF U14 8./12 - Mostecký FK 10./8 2 : 3 (2:1) PK 5:6
VDF U19 8./17 - Teplice B 2./34 1 : 2 (1:2)
VDF U17 15./ 6 - Teplice B 2./34 0 : 3 (0:1)
FOTBAL SO 20. - NE 21. 10.
Vlašim 12./11 - VARNSDORF 6./20 1 : 1 (0:1)
G: 70. Janda - 26. Rudnytskyy
Lovosice 3./21 - VILÉMOV 2./27 1 : 0 po PK 3:1
RUMBURK 13./4 - Čes. Kamenice 6./12 1 : 2 (0:0)
ŠLUKNOV 1./23 - Chlumec 7./5 7 : 1 (2:1)
FOTBAL - VÝSLEDKY SO 13. - NE 14. 10.
VILÉMOV 2./26 - Srbice 3./19 0 : 4 (0:1)
G: 35. Bláha, 57. Kocourek, 69. Rudňa z PK - 81. A. Batioja Krupka 3./19 - VILÉMOV 1./26 1 : 2 (1:0) po PK 4:5 RUMBURK 12./4 - Proboštov 6./11 2 : 3 (0:2) po PK 4:5 ŠLUKNOV 1./18 - Meziboří 3./15 2 : 1 (0:0) po PK JIŘÍKOV 12./6 - Unčín 4./14 0 : 5 (0:2) Mostecký FK B 4./19 - VDF U19 9./14 2 : 3 (2:1) Mostecký FK B 9./15 - VDF U17 16./0 5 : 1 (3:0) Háje Již. Město 8./9 - VDF U15 11./0 4 : 1 (3:1) Háje Již. Město 5./9 - VDF U14 8./9 3 : 4 (2:2)
VDF U13 9./3 - ABC Braník 6./10 2 : 4 (2:2) UMT VDF
VDF U12 - ABC Braník 5./16 3 : 4 (1:0) UMT VDF
G JKV : P. Horák 3, R. Häusler, T. Altman, vlastní
Mojžíř 6./20 - ŠLUKNOV STD 2./23 4 : 5 (3:3) PK 3:4
G ŠLU : J. Jirsa, L. Dreveniak, P. Malý a vlastní
Vikt. Žižkov 9./11 - VDF U15 12./ 1 3 : 1 (2:1)
G VDF : A. P. Hradiský
Vikt. Žižkov 3./22 - VDF U14 8./12 5 : 1 (1:1)
G VDF : L. Polhoš
VDF U13 9./9 - Admira Praha 6./19 2 : 4 (2:0)
G VDF : F. Bareš, J. Švancara
VDF U12 10./7 - Admira Praha 11./ 6 5 : 3 (4:1)
G VDF : D. Veroněk 2, D. Bulejko, J. Salacki, M. Langer
V. Březno 14./0 - JIŘÍKOV 11./12 1 : 2 (0:0)
G JKV: 58. Šolc z PK na 1:1, 88. vl. g.
Chomutov 12./10 - VDF U19 6./17 2 : 1 (1:1)
G: 26. Křivohlavý na 1:1
Chomutov 14./ 6 - VDF U17 15./ 6 0 : 3 (0:2)
G: Jetmar 2, Barvínek
Trnovany 9./10 - ŠLUKNOV STD 4./18 4 : 6 (1:3)
G ŠLU: Mládek 4, Zajíček 2
Jun. Děčín 11./2 - VDF U15 12./1 1 : 0 po PK 5:4
Jun. Děčín 12./3 - VDF U14 7./11 2 : 3 (1:1) po PK 4:5
VDF U13 9./6 - Střešovice 11./3 8 : 0 (4:0)
G: Galeno 3, Švancara 2, Funda, Kuběj, Grafek
VDF U12 11./1 - Střešovice 12./0 13 : 1 (4:0)
G: Bulejko 3, Veroněk 2, Čepelík 2, Kozák, Brtinský, Dostál, Salacky, Müller,
Tomko
Mojžíř 11./8 - RUMBURK 13./4 6 : 1 (1:1)
G RBK : 3. Adamec na 0:1
BŘEZINY 8./12 - ŠLUKNOV 1./20 3 : 4 (2:0) po PK 2:4
JIŘÍKOV 11./9 - DOBKOVICE 10./9 3 : 0 (1:0)
G: Altman, Průcha, Šolc
FOTBAL TÝMŮ ze ŠV SO 6. - NE 7. 10.
G: 35. Bláha, 57. Kocourek, 69. Rudňa z PK - 81. A. Batioja Krupka 3./19 - VILÉMOV 1./26 1 : 2 (1:0) po PK 4:5 RUMBURK 12./4 - Proboštov 6./11 2 : 3 (0:2) po PK 4:5 ŠLUKNOV 1./18 - Meziboří 3./15 2 : 1 (0:0) po PK JIŘÍKOV 12./6 - Unčín 4./14 0 : 5 (0:2) Mostecký FK B 4./19 - VDF U19 9./14 2 : 3 (2:1) Mostecký FK B 9./15 - VDF U17 16./0 5 : 1 (3:0) Háje Již. Město 8./9 - VDF U15 11./0 4 : 1 (3:1) Háje Již. Město 5./9 - VDF U14 8./9 3 : 4 (2:2)
VDF U13 9./3 - ABC Braník 6./10 2 : 4 (2:2) UMT VDF
VDF U12 - ABC Braník 5./16 3 : 4 (1:0) UMT VDF