UTK TÝMŮ ŠV PÁ 4.1. - NE 11.2. 2019
19. 1. 2019
Ml. Boleslav 6./16 - SEVEROČESKO 7./15 55 : 59
FUTSAL VETERÁNS LIGA ÚK - 6. K., SH Libouchec
VDF - Eurosport TP 4 : 1, - Jílové B 2 : 1, - Bělá 6 : 3
ŠACHY KRAJ. SOUTĚŽ
1. Novoborský ŠK C 5./8 - VARNSDORF 4./8 6 : 2 NE
Body VDF: Hurtík 1, Spyrka a Sládek po 0,5
UTKÁNÍ TÝMŮ z VÝBĚŽKU ST 30. 1. - NE 4. 2.
FOTBAL
VARNSDORF - FCO Neugersdorf 2 : 2 ST
G: 11. Votava, 31. PK Ondráček - 18. Dittrich, 24. PK Šísler
FLORBAL SUPERLIGA MUŽI
Střešovice 5./39 - LIBEREC 6./32 7 : 4 PO
FOTBAL ZIMNÍ PŘÍPRAVA
VARNSDORF - Viktoria Žižkov 1 : 1 SO
G: 9. Kodeš - 11. Žežulka
Body KRL Buchcar, Průdek, Princ, Werner, R. Štefanik po 1, O. Štefanik,, Třešňák po 0,5
Česká Lípa - VILÉMOV 1 : 1 PÁ
Mimoň - VILÉMOV 0 : 7 SO
Jun. Děčín - VARNSDORF U19 3 : 2 SO
Jun. Děčín - VARNSDORF U17 0 : 6 SO
HOKEJ
LIGA LK M VDF 7./15 - Frýdlant 4./30 5 : 6 PÁ
L MLŽ LK VDF 6./0 - N. Paka 5./4 2 : 8 SO
L STŽ LK VDF 2./8 - Nová Paka 3./7 8 : 8 SO
RL DOR Jablonec 3./23 - VDF 4./22 6 : 5 PN NE
ST. TENIS
KP II. TŘ.: VARNSDORF A 8./29 - Terezín A 9./26 10 : 8 PÁ
B VDF Charouzek 4,5, Peleška 3,5, Žatečka, Bušek po 1
KP II. TŘ.: FILIPOV B 10./23 - Ch. Ústí A 4./43 9 : 9 PÁ
B FIL Honzík 3,5, Mrázek 2,5, Kopecký, Neumann po 1,5
DIVIZE : FILIPOV A 11./24 - Lubenec A 9./25 10 : 4 SO
B FIL A Franěk 3,5, Neumann, Rambousek ml. po 2,5, Matušek 1,5
DIVIZE : FILIPOV A 9./28 - Most C 4./39 10 : 8 NE
B FIL A Franěk 4,5, Rambousek ml. 3, Phanthe 2, Neumann 0,5
BASKET
LIGA JUNIORŮ U19 : Děčín 6./17 - VDF 8./13 81 : 57 SO
N-REG. L.Ž. U15 : VDF 1./9 - Sokolov 4./8 124 : 39 SO
SEV.-ČESKÁ LIGA M : VDF 8./21 - Sl. LBC, 76 : 77 SO
FUTSAL EXTRALIGA ÚK - 6. turnaj ve SH Varnsdorf, vybrané výsledky:
ŠLUKNOV - Bělá 3 : 4, - VILÉMOV 1 : 2, - Jílové A 3 : 7
VILÉMOV - Bumiko DC 2 : 1, - ŠLUKNOV 2 : 1
VDF - Turbo DC A 5 : 0, - Hezouni DC 7 : 0, - Želenice 6 : 2
POŘADÍ PO 6. TURNAJI: 1. Bumiko DC 37 bodů, 2. VARNSDORF 37, 3. Želenice 28, 4. Jílové A 27, 5. Bělá 26 (prvních pět týmů tvoří finálovou skupinu A),
6. VILÉMOV 23, 7. Turbo DC 20, 8. ŠLUKNOV 12. 9. Hezouni DC 0 b. (týmy na 6. - 9. místě tvoří finálovou skupinu B). Finálový turnaj se hraje 16. 2. v Libouchci.
ŠACHY KR. PŘEBOR LK
Česká Lípa 3./15 - KRÁSNÁ LÍPA 9./4 2 : 6 NE
LIGA LK MUŽI: VDF 7./15 - Sj Liberec 2./32 7 : 5 NE
RL DOR: VDF 2./21 - HC Krkonoše 1./37 3 : 9 PÁ
FUTSAL VETERÁNS LIGA ÚK SH VDF SO
VARNSDORF - Nota DC (od 11.00), - Proboštov (13.00),
- Rafani DC (15.00)
VOLEJBAL
2. LIGA Ž.: DC/RBK 4./47 - Střešov. 6./36 2 : 3, 3 : 2 SO
BASKET
SEV.-ČESKÁ LIGA: Most 3./27 - VARNSDORF 8./21 70 : 62 PÁ
LIGA K-TEK U17 : Kralupy 5./19 - SEVEROČES. 8./16 60 : 50 SO
LIGA K-TEK U17 : USK Pha B 4./22 - SEVEROČESKO 67 : 59 NE
ST. TENIS KP II. TŘÍDY
Štětí B 3./44 - VARNSDORF A 8./25 12 : 6 ČT
B. VDF: L. Žatečka 2, J. Bušek 2, J. Peleška 1, M. Charouzek 1
Roudnice B 7./30 - FILIPOV B 10./21 18 : 0 PÁ
KULEČNÍK
1. LL : Krkovička RBK 4./14 - ČL A MIM. 1./13/24 ODLOŽENO
1. LL : Nic-moc VDF 2./12/23 - Tragédi ČKA 10./4 ODLOŽENO
2. LL Čechie H.PODL. 7./15 - Za Humny LBC 1./24 0 : 6 NE
ŠACHY KR. SOUTĚŽ LK
Sn VARNSDORF 4./8 - ŠK Frýdlant 1./16 2,5 : 5.5 NE
B VDF: Zapletal a Paulus po 1, Papoušek 0,5
FUTSAL VETERÁNS LIGA ÚK v SO ve SH VDF
VARNSDORF - Nota DC 3 : 2, - Proboštov 5 : 0 K, - Rafani DC 4 : 1;
Pořadí po 5. kole: 1. Jílové B 38 bodů, 2. Jílové A 37, 3. Bělá 31,
4. VARNSDORF 28, 5. Proboštov 21, 6. Eurosport TP 18 .......
10. Rafani DC 9 bodíků.
BOWLING VDF LIGA
LIGA LK MUŽŮ : Sj Liberec 2./32 - VARNSDORF 7./11 2 : 0 PÁ
L. MLŽ LK - o um. : VARNSDORF 6./0 - Turnov 1./9 0 : 21 SO
L. STŽ LK - o um. : VARNSDORF 2./7 - Turnov 6./1 7 : 2 SO
RL DOROSTU : VARNSDORF 2./21 - Kralupy 3./20 0 : 4 NE
LIGA LK MUŽŮ : VARNSDORF 7./12 - Čes. Lípa 6./17 5 : 6 PP NE
VOLEJBAL 2. L. Ž. Žižkov B 7./26 - DC/RBK 4./44 0 : 3 , 3 : 2
BASKET
SVČ LIGA MUŽŮ VDF 7./20 - Váleč. Děčín 3./24 77 : 66 PÁ
LIGA JUNIORŮ U19 Slun. Ústí 3./22 - VDF 8./12 112 : 42 NE
LIGA JUNIORŮ U19 Roudnice 5./19 - VDF 8./11 108 : 76 SO
STOLNÍ TENIS
DIVIZE FILIPOV A 11./20 - Sever Ústí 2./37 10 : 6 NE
Body FIL : Franěk , Neumann po 3,5, Matušek 2, Rambousek ml. 1
KP II. TŘÍDY VARNSDORF A 7./24 - Kr. Březno 1./48 7 : 11 PÁ
KP II. TŘÍDY FILIPOV B 10./20 - Roudnice C 2./42 4 : 14 PÁ
KUŽELKY
Svč DIVIZE SK Děčín 11./1 - ŠLUKNOV 7./9 4 : 4 PÁ
KP LK ŠLUKNOV B 6./10 - Blíževedly 3./12 4 : 2 PÁ
KP ÚK Č. KAMENICE 9./13 - Chomutov B 13./9 7 : 1 SO
KP ÚK Lovosice 2./19 - VERNEŘICE 12./11 4,5 : 3,5 SO
KULEČNÍK
1. LL U Jelena V. ŠENOV 6./10 - Pílínkov LBC 3./17 2 : 4 SO
2. LL U Mlejna Radv. 11./5 - Čechie H. PODL. 6./15 1 : 5 SO
2. LL Mělník VDF 9./12 - Bambuláni K. Šenov 7./13 4 : 2 SO
ŠACHY KR. PŘEBOR LK
KRÁSNÁ LÍPA 11./4 - Bižuterie Jablonec 6./10 4 : 4 NE
BOWLING VDF LIGA
Růžový panteři 1./59 - Nic-moc 3./48 2 : 3
Ajznbóni 8./11 - Black horses 2./48,5 1 : 4
Kobra 11 6./24,5 - Spliťáci 4./43 0,5 : 4,5
Aspoň kilo 7./24 - Žihadla 5./42 3 : 2
ČT 10. - ST 16. 1. 2019
FOTBAL TIPSPORT LIGA, skupina B, stadion Xaverova
VARNSDORF 3./3/3 - Chrudim 2./3/4 1 : 2 ST
G: 63. Dordic - 28., 81.
CRU 4./2/1 - JNC 1./3/7 1 : 3, PCE 4./3/2 - VDF 2./2/3 1 : 4 (G: 59.
Kouřil, 65. Ondráček, 77. Dordič z PK, 85. Kim - 74. Jubyeong), JNC 1./2/4
- VDF 4./1/0 1 : 0, JNC- PCE 2./2/2 0 : 0, PCE - CRU 3./1/1 2 : 2
HOKEJ
RL DOROSTU : VARNSDORF 2./21 - Čes. Lípa 6./10 7 : 3
L. MLŽ LK - o um. : VARNSDORF 6./0 - Frýdlant 4./4 3 : 8
L. STŽ LK - o um. : VARNSDORF 3./5 - Frýdlant 4./4 5 : 3
LIGA LK MUŽŮ : VARNSDORF 7./11 - Turnov 3./25 2 : 4
LIGA LK MUŽŮ : Lomnice n. P. 5./22 - VDF 7./11 16 : 3
KULEČNÍK 1. LUŽICKÁ LIGA
Nic-moc VDF 1./21 - U Koláče JNÉ 8./7 6 : 0, KK Krkovička RBK 4./14
- Tragédi ČK 10./4 6 : 0, RC Peklo VDF 5./12 - Astra Club CL 7./7
4 : 2, RYBNIŠTĚ 9./6 - U Jelena VELKÝ ŠENOV 6./10 4 : 2
KUŽELKY
Svč DIVIZE Louny 7./8 - ŠLUKNOV 8./8 6 : 2
KP LK Čes. Lípa B 2/14 - ŠLUKNOV B 6./8 2 : 4
KP ÚK ČES. KAMENICE 11./11 - Spořice 7./14 6 : 2
VOLEJBAL 2. L. ŽEN DC/RBK 4./40 - Mělník 10./10 3 : 0, 3 : 0
BASKET
SVČ LIGA MUŽŮ : BK Teplice 2./26 - VDF 7./18 99 : 55
L. K-TEK U17 : SEVEROČESKO 6./15 - Sn LT 8./14 52 : 47
L. K-TEK U17 : SEVEROČESKO - Slun. ÚL 1./22 56 : 61
ŠACHY KR. SOUTĚŽ LK Stráž p.R. 2./11 - VDF 4./8 2 : 6
Body VDF : Paulus, Sládek, J. M. Hrazdíra, Králíček, Hurtík po 1,
Papoušek, Halba po 0,5
PÁ 4. - PO 7. 1. 2019
HOKEJ
RL DOROSTU : Frýdlant 7./8 - VARNSDORF 3./15 5 : 6 PÁ
L. MLŽ LK - o um. : VARNSDORF 6./0 - Jičín 1./5 3 : 10 SO
L. STŽ LK - o um. : VARNSDORF 2./3 - Jičín 4./2 5 : 3 SO
L. MLŽ LK - o um. : Lomnice n. P. - VARNSDORF 19 : 1 NE
L. STŽ LK - o um. : Lomnice n. P. - VARNSDORF 6 : 4 NE
LIGA LK MUŽŮ : Jičín 1./33 - VARNSDORF 7./11 7 : 1 NE
BASKET
SVČ LIGA MUŽŮ : VARNSDORF 7./17 - Lovosice 10./15 105 : 70 SO
N-REG.LIGA ŽÁKŮ U15: Roudnice 6./1 - VDF 3./2 52 : 62 SO
N-REG.LIGA ŽÁKŮ U15: Most 7./1 - VDF 2./4 73 : 90 NE
LIGA JUNIORŮ U19 : VARNSDORF 8./13 - Ústí 4./22 56 : 104 SO
LIGA JUNIORŮ U19 : VARNSD. 8./14 - Chomutov 2./25 50 : 105 NE
FOTBAL TIPSPORT LIGA - SK. B, stadion Xaverova
Pardubice - Chrudim 2./1/1 2 : 2 SO
Jablonec 3./1/1 - Pardubice 1./2/2 0 : 0 ÚT
Jablonec - VARNSDORF ČT 10. 1. 10.30 NOVA SPORT 1
PCE - VARNSDORF NE 13. 1. 10.30, CRU - JNC NE 13. 1. 13.00,
VARNSDORF - CRU ST 16. 1. 13.00
ŠACHY KRAJ. PŘEBOR LK
KR. LÍPA 11./3 - 1. Novoborský ŠK B 2./12 3,5 : 4,5 NE
BOWLING VARNSDORFSKÁ LIGA
Růžový panteři 1./53 - Žihadla 5./36 1 : 4 PO
Black horses 3./39,5 - Nic-moc 2./41 2 : 3 NE
Ajznbóni 8./9 - Spliťáci 4./37,5 1 : 4 NE
Kobra 11 6./23 - Aspoň kilo 7./21 4 : 1 PO
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář