VÝSLEDKY OD PON 19. 3. DO ST 28. 3.
28. 3. 2018
STŘEDA 28. BŘEZNA
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF
Ostrava (7./28) - LIBEREC (2./56) ► 0 : 3 Z 3:1 a POSTUP LBC
PÁTEK 23 . BŘEZNA
STOLNÍ TENIS
KRAJSKÝ PŘEBOR II. TŘ. C - ZÁVĚREČNÉ 21. KOLO
SKST DĚČÍN B 1./22/80 - Bechlín 12./22/26 17 : 1
Chem. Ústí 2./22/66 - FILIPOV B 8./22/50 14 : 4
Štětí B 3./22/61 - Roudnice C 6./22/55 8 : 10
SKP Sev. Ústí B 10./22/49 - Kr. Březno A 4./22/59 10 : 8
Terezín 8./22/50 - BENEŠOV A 5./22/58 9 : 9
MALÁ VELEŇ A 11./22/39 - Litoměřice A 7./22/52 6 : 12
KUŽELKY
ČTVRTEK 22. BŘEZNA
VOLEJBAL
EXTRALIGA ŽENY - ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF, 3. ZÁPASY od 17.00
Prostějov (1./80) ► - Přerov (8.) 3 : 0 Na Z 3:0 pro PRO (3:0, 3:0, 3:0)
Olomouc (2./68) ► - Olymp Praha (7.) 3 : 0 Na Z 3:0 pro OLO (3:0, 3:1, 3:0)
Ostrava (3./51) ► - Fr.-Místek (6./24) 3 : 1 Na Z 3:0 pro OST (3:0, 3:1, 3:1)
LIBEREC (4./47) - KP Brno (5./46) ► 0 : 3 Na Z 3:0 pro KPB (3:0, 3:0, 3:0)
SEMIFINÁLE od 4. 4.
Prostějov (1./80) - KP Brno (5./46), Olomouc (2./68) - Ostrava (3./51),
EXTRALIGA MUŽŮ - ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF, 2. ZÁPASY
ÚSTÍ (8./24) - Č. Budějovice (1./57) 1 : 3 Na Z 2:0 pro ČB (3:0, 3:1)
Ostrava (7./28) - LIBEREC (2./56) 3 : 2 Na Z 1:1 (1:3, 3:2)
PONDĚLÍ 19. BŘEZNA
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF, 1. ZÁPASY
Č. Budějovice (1./57) - ÚSTÍ (8./24) 3 : 0
LIBEREC (2./56) - Ostrava (7./28) 3 : 1
Brno (5./40) - Karlovarsko (4./53) 3 : 1 Z 2:2, 5. Z 31. 3. 17.00
Č. Budějovice (1./57) ►- ÚSTÍ (8./24) Z 3:0 a POSTUP ČBU
Kladno (3./55) ► - Příbram (6./22) Z 3:0 a POSTUP KLD
PONDĚLÍ 26. BŘEZNA
STOLNÍ TENIS
OKRESNÍ PŘEBOR VÝSLEDKY POSLEDNÍHO KOLA Z 19. 3.
Sn VARNSDORF A 1./18/50 - Sn VARNSDORF D 8./17/29 15 : 3
Sn VARNSDORF C 6./18/33 - Sn VARNSDORF B 2./18/46 7 : 11
SKST Děčín C 3./18/45 - Slavoj Děčín B 10./18/18 16 : 2
Slavoj Děčín A 4./18/40 - SKST Děčín D 9./18/27 18 : 0
Benešov B 5./17/36 - Markvartice A 7./18/31 15 : 3
NEDĚLE 25. BŘEZNA
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA 25. KOLO
Spliťáci - Aspoň kilo ODLOŽENO z 24. KOLA
Nic-moc 4./25/76,5 - Růžový panteři 1./25/101,5 0 : 5
Žihadla - Spliťáci 2./24/92 1 : 4
Black horses 3./25/81,5 - Aspoň kilo 8./24/40 4 : 1
Žihadla 6./26/44,5 - Kobra 11 5./25/45 1 : 4
Ajznbóni 9./25/36 - Retosáci 7./25/43 3 : 2
ŠACHY
KRAJSKÝ PŘEBOR LK - 10. KOLO
Desko Liberec A 1./10/30 - 1. Novoborský ŠK B 4./10/17 5,5 : 2,5
TJ Jiskra Tanvald 7./10/12 - ŠK Zikuda Turnov C 2./10/27 2 : 6
ŠK Libštát 3./10/18 - ŠK Frýdlant 11./10/7 4,5 : 3,5
TJ Biž. Jablonec n. N. 8./10/10 - TJ KRÁSNÁ LÍPA 5./10/15 2,5 : 5,5
TJ Loko Liberec 10./10/8 - ŠK Česká Lípa 6./10/14 4 : 4
TJ Sp. Rokytnice n. J. 9./10/10 - Desko Liberec B 12./10/6 4,5 : 3,5
FLORBAL
EXTRALIGA ŽENY
O UDRŽENÍ - 7. a ROZHODUJÍCÍ ZÁPAS
Střešovice (10./17) - Židenice (11./15) 3 : 2, Z 4:3 pro STŘ
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF
Č. Budějovice (1./57) ►- ÚSTÍ (8./24) 3 : 0 Z 3:0 a POSTUP ČBU
LIBEREC (2./56) - Ostrava (7./28) 3 : 1 Z 2:1 pro LBC
HÁZENÁ
EXTRALIGA MUŽI - 21. KOLO
Zubří 1./21/33 - LOVOSICE 5./21/27 32 : 22 (14:13)
Strakonice 12./21/10 - Karviná 2./21/28 29 : 35 (17:16)
Dukla Praha 3./21/27 - Plzeň 4./21/27 25 : 31 (13:11)
Jičín 6./21/19 - Fr.-Místek 7./21/19 32 : 22 (18:10)
Hranice 9./21/17 - Kopřivnice 8./21/18 34 : 25 (20: 9)
Kladno (3./55) ► - Příbram (6./22) 3 : 1 Z 3:0 a POSTUP KLD
Karlovarsko (4./53) - Brno (5./40) 3 : 0 Z 2:1 pro KVA
SOBOTA 24. BŘEZNA
Brno 10./21/14 - Nové Veselí 11./21/13 20 : 29 ( 8:13)
FLORBAL
SUPERLIGA MUŽŮ - O UDRŽENÍ - 7. a ROZHODUJÍCÍ ZÁPASY
LIBEREC (11./24) - ÚSTÍ (14./15) 5 : 4 PN (2:1, 0:2, 2:1 - 0:0 - 1:0), NA ZÁPASY 4:3
Znojmo (12./23) - Brno (13./17) 4 : 3 PP (1:1, 0:0, 2:2 - 1:0), NA ZÁPASY 4:3
ODEHRÁNO v TÝDNU do PÁ 23. 3.
KP LIBERECKÉHO KRAJE - 24. KOLO
Dyn. Liberec B 1./23/36 - Lok. Liberec B 4./24/34 4 : 2 ST
Česká Lípa B 2./24/36 - Chrastava 11./20 5 : 1 ST
ŠLUKNOV B 3./24/34 - Blíževedly B 8./24 5 : 1 PÁ
Doksy B 10./21 - Lok. Liberec A 5./24/30 4 : 2 SO
SKALICE C 9./23/21 - SKALICE B 6./26 1 : 5 ČT
Doksy C 13./9 - Jablonec B 7./25 2 : 4 PÁ
Česká Lípa C 14./7 - Doksy D 12./11 3 : 3 ST
DOHRÁVKA 22. KOLA
Dyn. Liberec B - SKALICE C ODLOŽENO NA ČT 29. 3.
FLORBAL
EXTRALIGA ŽENY - O UDRŽENÍ - 6. ZÁPAS
Židenice (11./15) - Střešovice (10./17) 1 : 2 Na Z 3:3
Příbram (6./22) - Kladno (3./55) 1 : 3 Na Z 2:0 pro KLD (3:0, 3:1)
Brno (5./40) - Karlovarsko (4./53) 3 : 1 Na Z 1:1 (0:3, 3:1)
FLORBAL
SUPERLIGA MUŽŮ - O UDRŽENÍ - 6. ZÁPASY, 7. Z. v SO 24. 3.
ÚSTÍ (14./15) - LIBEREC (11./24) 9 : 5 Na Z 3:3
Brno (13./17) - Znojmo (12./23) 5 : 4 PP Na Z 3:3
ÚTERÝ 20. BŘEZNA
VOLEJBAL
EXTRALIGA ŽENY - ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF, 2. ZÁPASY
Přerov (8.) - Prostějov (1./80) 0 : 3 Na Z 2:0 pro PRO (3:0, 3:0)
Olymp Praha (7.) - Olomouc (2./68) 1 : 3 Na Z 2:0 pro OLO (3:0, 3:1)
Frýdek-Místek (6./24) - Ostrava (3./51) 1 : 3 Na Z 2:0 pro OST (3:0, 3:1)
KP Brno (5./46) - LIBEREC (4./47) 3 : 0 Na Z 2:0 pro KPB (3:0, 3:0)
FLORBAL
SUPERLIGA MUŽŮ - ČTVRFINÁLE PLAY-OFF - 5. ZÁPASY
Vítkovice (3./64) ► - Střešovice (7./37) 4 : 3 PP Na Z 4:1 pro VÍT
Bohemians (4./47) - Sparta (5./47) ► 4 : 5 Na Z 4:1 pro SPA
O UDRŽENÍ - 5. ZÁPASY
LIBEREC (11./24) - ÚSTÍ (14./15) 6 : 3 Na Z 3:2 pro LBC, 6. Z. ve ČTV 22. 3. v ÚL
Znojmo (12./23) - Brno (13./17) 5 : 3 Na Z 3:2 pro ZNO, 6. Z. ve ČTV 22. 3. v BR
EXTRALIGA ŽENY
O UDRŽENÍ - 5. ZÁPAS
Střešovice (10./17) - Židenice (11./15) 2 : 5 Na Z 3:2 pro ŽID hr. 6. Z. v PÁ 23. 3. v ŽID
Kladno (3./55) - Příbram (6./22) 3 : 0
Karlovarsko (4./53) - Brno (5./40) 3 : 0
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář